Padaczka lekooporna i problem z odbieraniem rzeczywistości

Bardzo proszę o pomoc, leczę się na padaczkę lekooporną od 17r.ż.Obecnie mam 41l. Wybrałam się wiele leków i brałam udział w prog. klinicznym(badanie nowego leku).W 2013r. dołączyła depresja.W 2014r. zostałam wykluczona z prog, klinicz. Nie można tez wykonać operacji na padaczkę. Obecnie non stop coś mi się w głowie przedstawia (neurolog powiedział że są to ataki padacz.)a oprócz tego są ataki utraty świad. i przytom. ok 12 w m-cu. Do tego dziwnie odbieram rzeczywistość. Przez to pragnę śmierci

Witam,
Mam wrażenie, że jest pani zagubiona. Zazwyczaj każdy z nas ma jakiegoś kompana do rozmowy, osobę bliską. Może dobrze byłoby, gdyby pani otworzyła się przed takim człowiekiem, do którego ma pani zaufanie. Jeśli nie jest pani w stanie porozmawiać z nikim takim, to może dobrze by było, żeby pani umówiła się na taką rozmowę do psychoterapeuty. Rozmowa działa oczyszczającą i często daje inną perspektywę.
Pozdrawiam