Padaczka po chorobie alkoholowej
bylem alkocholikiem ale juz nie pie rok czasu,w tym roku mialem dwie padaczki,4 miesiace jedna a drugo w tamtym tygodni.zapominam sie bardzo czesto.czy to jest mozliwe ze nawet po roku nie picia dalej moge je dostawac,i czy jest jakas medycyna na to,czy to juz bende mial do konca zycia?mialem ruzne badania MRI,EEG ale nic nie znalezli w mojej glowie.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym
Witam. Zmiany powstałe w OUN w wyniku nadużywania alkoholu mogą doprowadzić do powstania przewlekłej padaczki. Prawdopodobnie w Pana przypadku istnieje konieczność stałego przyjmowania leków przeciwpadaczkowych kontrolujących przebieg choroby.