Padaczka pourazowa i bóle głowy

Witam, choruje na padaczkę pourazową leczę się 14 lat ataki mam ok.3 w roku te najgorsze utrata przytomności,popuszczenie moczu itd.co jest najgorsze że ok.miesiąca dochodze do siebie,zapominam imion znajomych ,nie mogę się wysłowić,lekarz tylko zwiększa mi leki biorę Depakine Chrono rano 600 wieczorem 1300, to jest mój drugi lekarz pierwszy twierdził że taki ból gołowy mam bo mam za mocno spięte włosy,znalazłam drugiego i też mnie zawiódł,występują omdlenia zasłab.odp.lek.już taki wiek

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiem jak Pani pomóc przez internet, wskazana kontrola u neurologa być może kardiologa (omdlenia).
Pozdrawiam