Padaczka u 15-latki a zasiłek

Witam mam corke 5lat od dwoch lat corka choruje na padaczke doktorka mi powiedziala ze to wada rozwojowa oun z powodu zmian poniedotleniowych,asymetria hipokampow i rogow skroniowychkomor bocznych corka ma ozeczenie o niepelnosprawnosc dostaje zasilek 153zl czy moge sie starac o cos wiecej czy corka sie wyleczy poniewaz rokowania sa niejawne/ niewielkie nie moge sie doczytac tego slowa od lekarza.teraz ma znowu komisje czy moge odwolac sie co do punktu 7 ze wymaga mam czanse by to uwzglednili

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O to jak poprawnie wypełnić wniosek proszę zapytać w miejscu w którym będzie składany. Kompetentni pracownicy z pewnością udzielą informacji.