Palący ból jajnika i podbrzusza

Witam. Prosze o porade. Mialam jakies 3 miesiace temu zPalenie lewego jajnika predzej takze mialam takie objawy ale bagatelizowalam ta sprawe a dzis zaluje. Lekarz zapisal mi antybiotyk dalacin c i przeprowadzil badanie ginekologiczne. Gdzie stwierdzil ze jajnik lewy jest znacznie powiekszny. Mam problem taki gdyz w codziennych czynnosciach sprawia bol lewego podbrzusza. Leki typu nospa anie pomagaja. Niieraz zdazylo sie ze zazywalam ketonal aby przstalo bolec. Wizyte mam dopiero za 2 tygodnie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania dokładnego badania ginekologicznego i wykonania USG nie mogę pomóc. Musi się Pani jak najszybciej zgłosić do swojego lekarza ginekologa celem konsultacji. Pozdrawiam.