Palący ból w pochwie i podbrzuszu, brak swędzenia, brak upławów

Witam, Palący ból w pochwie i podbrzuszu, brak swędzenia, brak uplawow (tylko te prawidlowe), bol nasilajacy sie glownie podczas siedzenia, czasami nie do wytrzymania. Alergia na kazdy lek przeciwgrzybiczy (zwiekszone objawy pieczenia i bolu) Czy to swiadczy o uszkodzeniu sluzówki? Co robic? Leczy mnie juz 4 lekarz i nie ma porawy. Cytologia z HPV - wyniki prawidlowe. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam, Agata

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Przy nie przechodzącej infekcji sądzę, że konieczne jest wykonanie wymazu. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.