Palenie e-papierosa w ciąży

Wiatm serdecznie jestem Marta i mam pytanko .kupilam ostatnio fajke elektryczna na liquidy gdzie nie zawieraja duzo nikotyny czy cos szkodza dziecku?Wiem ze nie powinnam palic wogole ale nie pale juz zwyklych papierosow prosze o odpowiedz dziekuje bardzo

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nikotyna negatywnie wpływa na rozwój płodu. Nie należy palić w ciąży.Jeśli zależy Pani na zdrowiu własnego dziecka, to chyba będzie Pani w stanie powstrzymać nałóg. To kilka miesięcy, a dla dziecka całe życie. Warto się nad tym zastanowić!