Palenie e-papierosów przy kuracji tabletkami Metocard

Witam! Od już ładnego kawałka czasu zażywam tabletki Metocard ZK 23,75 m, często źle się czułem i doskwierały mi różne dziwne zawsze inne objawy w okolicach serca, stwierdzono u mnie tachykardie nieokreśloną, zgaduje że jest to szybkie bicie serca nie wiadomo czemu, a więc biore te tabletki i pomagają, bez nich nie wstane z łóżka, lecz i tak często mimo tego średnio się czuje, plus pale, ale już tylko e papierosa, i chciałbym się dowiedzieć czy to się jakoś kłóci z tabletkami? Z góry dziękuje.

Aleksander Ropielewski

Palenie e-papierosów ma negatywny wpływ na naczynia krwionośne dlatego mozna się spodziewać, ze wpływają negatywnie na Pańskie zaburzenia pracy serca, chociaż nie można jednoznacznie stwierdzić, że nikotynizm jest powodem tachykardii.