Palenie marihuany a badania krwi i moczu

Witam. Dokładnie 16 dni temu paliłam zioło, w poniedziałek mam badania krwi i moczu, czy mogą wykryć mi te substancje? W dniu badania minie mi 19 dni od palenia. Prosze o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli wykonywania badania są robione pod kątem toksykologicznym - poszukiwanie substancji psychoaktywnych i ich metabolitów, to jak najbardziej tak.
W rutynowych badaniach nie zostaną one oznaczone, więc nie będą miały odzwierciedlenia w wynikach.