Palenie marihuany a halucynacje

Witam Corka od 3 lat pali trawe Od trzech dni dopadaja ja halucynacje W pracy mowi ze wszyscy sa przeciwko niej i widzi niestworzone rzeczy Wczoraj na widok ojca i brata wpadala w panike i krzyczac uciekala Dzis byla w szpitalu lekarze zrobili serie badan na wykrycie narkotykow ale nie stwierdzili zadnego zatrucia chemicznego Dzwonilam na infolinie lekarz stwierdzil po dluzszym wywiadzie ze jest to zalamanie psychiczne Ze slyszy nas 20% a rozumie 1% Co robic?
ponad rok temu

Witam serdecznie, W takim przypadku moim zdaniem konieczna będzie konsultacja z psychiatrą. Przekonanie Pani córki, że wszyscy ludzie są nastawieni przeciwko niej oraz omamy wzrokowe są niepokojącymi objawami. Psychiatra po dokładnym wywiadzie będzie w stanie postawić wiarygodną diagnozę. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Myślę przede wszystkim, że obecność i wsparcie Pani i Bliskich Pani Córki oraz
zwyczajne przytulanie, to są proste gesty, a potrafią zdziałać cuda...

W przytuleniu, takim od serca jest uzdrawiająca moc, czego bardzo Pani i Córce serdecznie życzę.

Z przesłaniem tego, czego najbardziej teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com