Palenie marihuany i przyjmowanie sterydów anabolicznych - proszę o odpowiedź

A więc historia będzie trochę długa, ale zależy mi na tym, żeby podać dokładne okoliczności i ilości branych środków - bo chciałbym się dowiedzieć, jaki będą miały wpływ na wyniki badań w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy, które za ok. dwa miesiące muszę wykonać, by odzyskać prawo jazdy. Palę marihuanę od lat 8 prawie codziennie, kiedyś dosyć duże ilości (1-2 gramy dziennie), ale przez ostatni rok znacznie mniejsze (1-2 gramy tygodniowo). Jak to się będzie miało do poziomu THC we krwi i w moczu?? Gdzie WOMP bada poziom: we krwi czy w moczu i czy w ogóle bada??

A teraz pytanie z innej zupełnie bajki: przez ostatnie pół roku przyjmowałem sterydy anaboliczne - jak i w jakim stopniu wpłynie to na badanie prób wątrobowych??? Podam ilość przyjmowanych środków po kolei, tak jak je brałem: nandrolone decanoate 10 ml o stężeniu 200 mg/ml, trenbolone enanthate 10 ml o stężeniu 200 mg/ml, testosterone enanthate 5 ml o stężeniu 100 mg/ml, methandrostenolone tabletki 100 tabletek po 10 mg jedna, 2 miesiące przerwy, nandrolone decanoate 10 ml o stężeniu 200 mg/ml, testosterone enanthate 10 ml o stężeniu 250 mg/ml. Ostatni zastrzyk zrobiłem sobie miesiąc temu. Alkohol piłem w ilościach 1-2 jasne piwa dziennie i raz w tygodniu kilka piw więcej, bardzo rzadko coś mocniejszego. Proszę o fachową odpowiedź :)

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie!

Jeśli stracił Pan prawo jazdy na skutek prowadzenia w stanie nietrzeźwości bądź pod wpływem narkotyków to WOMP ma obowiązek zbadania obecności zarówno alkoholu, jak i substancji psychoaktywnych. Co do metody badania to nie można jednoznacznie stwierdzić rodzaju badanego materiału, gdyż w każdej jednostce może być różnie. Niewątpliwie stosowane przez Pana substancje mają negatywny wpływ na pracę wątroby. Ponieważ każdy organizm indywidualnie toleruje przyjmowanie wymienionych związków, nie da się określić poziomu odchyleń od normy w badaniach laboratoryjnych.