Palenie marihuany podczas stosowania antydepresantów

Witam biore takie antydepresanty jak depakine 300 rano i wieczorem i asentre 100 na wieczor jakbym od czasu do czasu zapalil marihuane nic by nie bylo ? czuje sie bardzo dobrze znakomicie

Witam,
zdecydowanie odradzałabym. Z kolei zastanowiłabym się dlaczego ma Pan chęć zapalenia marihuany, warto przeanalizować myśli, potrzeby leżące u podstawy, można porozmawiać o tym z psychologiem, może udało by się jakoś inaczej zaspokoić potrzebę leżącą u podstaw tej chęci. Pozdrawiam.

Witam,
nie jest to dobry pomysł. Czy oprócz zażywania leków uczęszcza Pan na psychoterapię? Jeżeli tak to warto porozmawiać o chęci zażywania środków psychoaktywnych z terapeutą. Jeżeli nie, to zachecałabym Pana do podjęcia psychoterapii, gdyż leki dzialają jedynie na objaw a nie niweluja pzyczyny dolegliwosci.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl