Palenie marihuany przez partnera a dziwny zapach moczu u kobiety

DOBRY WIECZOR MOJ FACET PALI MARIHUANE I CHCIALABYM WIEDZIEC CO MNIE GROZI JAKO PARTNERCE CHODZI MI O KONTAKTY INTYMNE PROSZE O ODPOWIEDZ Z UWAGI NA TO ZE PO STOSUNKU 2-3 DNI KIEDY ODDAJE MOCZ CZUJE DZIWNY ZAPACH JESTEM TROCHE WYSTRASZONA DZIEKUJE

Z reguły palenie marihuany nie ma wpływu na otoczenie, w tym partnerów osób uzależnionych (zakładając oczywiście, ze nie ma Pani kontaktu z narkotykiem, nie wdycha dymu itp).