Palenie papierosów a odchudzanie

Czy palenie papierosów w jakiś sposób przeszkadza w odchudzaniu? Pozdrawiam, O.

Witam serdecznie!

Jeśli już jesteś na diecie, jest to idealny moment na rzucenie palenia. Palenie tytoniu pozbawia organizm cennych składników odżywczych, utrudnia ich przyswajanie z pożywienia oraz upośledza trawienie i zatruwa krew. Dieta to zmiana nawyków żywieniowych na lepsze, dlatego wyeliminuj palenie!