Palenie papierosów po usunięciu zęba

Witam zapalilem papierosa 25h po usunieciu zeba dopiero teraz przeczytalem ze grozi to powiklaniami i moje pytanie czy po takim czasie tez cos mi grozi? dodam ze wcale nie boli mnie puste miejsce po zebie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kontrolnie udać się do lekarza stomatologa,. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

 Lek. Tomasz Budlewski

Nikotyna upośledza miejscowo krążenie a co za tym idzie gojenie - należy liczyć na to że zaciągając się papierosem nie wyssał Pan z zębodołu skrzepu - trzymam kciuki - w przypadku pojawienia się bólu w trzecim dniu od ekstrakcji należy bezwłocznie udać się do stomatologa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk