Palpitacja serca i nerwica

Dzien dobry, jakis czas temu dostalem palpitacji serca, cos na zasadzie objawow nerwicy serca. Nigdy wczesniej nie mialem z tym problemow. Potem zaczal sie lek przed tym ze ataki znowu wroca i nie mam ochoty nawet wychodzic z luzka jak rano sie budze. Zawroty glowy, strach przed powaznym probleme ze zdrowiem itd itd... ale ostatnio zaczalem miec bole barkow ktore promeniowaly na cala reke, zuchwe i czasami plecy. Przy tym jest tez problem z nabraniem pelnego wdechu. I takie dziwne uczucie w glo

Witam
Lęk ma zawsze swoje żródło w przeżywaniu,ale,gdy nie dopuszczamy do siebie tego uczucia,zaczyna reagować ciało/często serce,jako najbardziej czuły narząd/.Tak więc najwłaściwiej jest przyjrzeć się sytuacjom życiowym i jakie one maja dla Pana znaczenie emocjonalne a następnie przeformułować Pana niekorzystne postawy lub zneutralizowac ich negatywny wpływ ,choćby poprzez zmiany w życiu,czy samoocenie.Proces taki można przejśc pod opieką psychoterapeuty.
Pozdrawiam i zachęcam do zapisania się na wizytę.