Paniczny lęk i fobia przed wychodzeniem z domu

witam wszędzie tam gdzie idę doznaje lęku, w pracy w sklepach w każdym miejscu ,a w domu jakoś daje rady co robić

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Mogą być to objawy agorafobii. Sugeruję wizytę u lekarza psychiatry. Pozdrawiam

Szanowna Pani,

lęki dobrze poddają się terapii poznawczo-behawioralnej. Może Pani zgłosić się do psychiatry z prośbą o skierowanie na terapię i polecenie kogoś z tego nurtu (psychiatra wystawia skierowania do terapeuty na NFZ), lub skorzystać z pomocy prywatnie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org