Paniczny lęk przed chorobami nowotworowymi i śmiercią

Witam. Panicznie boję się śmierci. Od dłuższego czasu mam ogromną obsesje na temat raka i innych chorób. Nie daję już rady psychicznie. Nie chcę umierać na raka w wieku 22 lat, ale przez te ciągłe myśli nie umiem się cieszyć życiem w ogóle i ciągle się boję. Mam wrażenie że już mam jakąś nieuleczalną chorobę. Fiksuję do tego stopnia że mam problemy z funkcjonowaniem. Prosze o pomoc:(

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza