Panika, stres, biegunki a natręctwo myśli

Jak mam radzic sobie z nerwami, panika, biegunkami kolataniem serca, brak checi do wyjscia z domu, natrectwem mysli i obaw czy ten weekend przezyje? Nie chce brac lekow, poprostu musze sie nauczyc walczyc z moimi nerwami i stresem

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.