Panowanie nad emocjami w związku

Dzien dobry.Chcialam sie poradzic w sprawie mojej agresji.Nie jestem w stanie panowac nad wlasnymi emocjami.Gdy ktos mi zwraca uwage czesto reaguje zloscia...dochodzi nawet do przemocy fizycznej z mojej strony co konczy sie tragicznie.Chcialam zapytac czy mozna to jakos zmienic nie korzystajac z porad psychologiczno-psychiatrycznych.Bardzo bym chciala byc inna. Mam male dziecko 2msc i byc dobra matka a nie bic mojego chlopaka i robic awantury bez potrzeby.Kocham go i corke i chce to zmienic. :-(

Witam,
faktycznie jak Pani zauważyła, przy trudnościach związanych z agresją wskazane jest korzystanie z konsultacji psychoterapeutycznych i psychiatrycznych. Samodzielnie trudno jest poradzić sobie z takimi problemami. Jeśli do tej pory nie korzystała Pani z podobnego wsparcia i ma Pani w związku z tym obawy, to proszę pamiętać, że takie uczucia są naturalne i bardzo często pojawiają się u klientów. Zachęcam Panią do konsultacji, może ułatwi to podjęcie się decyzji związanej z zaangażowaniem się dalsze oddziaływania i proces terapeutyczny.
Powodzenia
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Witam,
Mimo obaw, które są naturalne gdy mamy zrobić coś nowego, czego do tej pory nie robiliśmy, zachęcam do kontaktu osobistego z psychoterapeutą.
Psychoterapeuta wesprze Panią w tej sytuacji i pomoże znaleźć rozwiązanie.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposób przeżywania / funkcjonowania to szukanie pomocy u specjalistów jest jak najbardziej wskazane. W Krakowie może się Pani udać do Poradni przy szpitalu uniwersyteckim (na Kopernika) - w ramach NFZ, gdzie po zbadaniu przez lekarza najprawdopodobniej zaproponuje Pani podjęcie psychoterapii.

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposób przeżywania / funkcjonowania to szukanie pomocy u specjalistów jest jak najbardziej wskazane. W Krakowie może się Pani udać do Poradni przy szpitalu uniwersyteckim (na Kopernika) - w ramach NFZ, gdzie po zbadaniu przez lekarza najprawdopodobniej zaproponuje Pani podjęcie psychoterapii.