Panowanie nad swoim umysłem a leczenie psychiatryczne

Prosiłbym o poradę terapeuty, który pracuje na dziennym oddziale psych., otóż ostatnio odstawiłem Rispolept, bo czułem się po nim przezroczysty tak że łatwo było innym ludziom odczytać moje myśli (nawet te intymne).Teraz przyjmuje Olzapinę, ale nie jest mi łatwo zaakceptować, że będę musiał brać ten lek dość długo. Stąd moje pytanie, czy terapia na oddziale dz. pomogłaby mi panować nad swoim umysłem, tak , że w/w lek nie byłby mi już wcale potrzebny.

Witam,
terapia jest jak najbardziej wskazana, ale łącznie z lekiem; bez leku istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ogóle nie będzie Pan w stanie panować nad umysłem.
pozdrawiam