Papilloma planoepitheliale mucosae oesophagi

Witam, proszę o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego: Papilloma planoepitheliale mucosae oesophagi. Oesophagitis chronica mediocirs gradus, focale activa (+) cum ecchymosibus recentibus. Exeminatio materiae totae - V fragm., in serie. Z góry dziękuję za odpowiedź
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : brodawka plaskonabłonkowa śluzówki przełyku. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej przełyku z wybroczynami.