Paraliż i koszmary - co może być powodem tych dolegliwości?

Ostatnio, 2 tygodnie temu przeżyłam swój pierwszy paraliż. 3/4 dni po tym zaczęły się moje koszmary. Codziennie śniło mi się coś innego i nie mogłam określić czy był to paraliż ponieważ byłam bardzo przestraszona. Miałam również paraliż który trwał z 30 sekund i widziałam z nim zakonnice który się prawdopodobnie modliła. Dziś miałam 3 koszmary z czego pamietam tylko 1. Wiem ze szlam droga i nagle zemdlałam. Później przebudziłam się otworzyłam oczy, lecz niw mogłam się ruszyć. Widziałam przed sobą mojego byłego przyjaciela który się patrzy na mnie i modli. Nie wiem co się dzieje, ale jestem przerażona. Czy mam z tym się gdzieś udać?

Dzień Dobry Pani :)

Aby dotrzeć do źródła niepokojących Panią treści sennych, wskazana jest bezpośrednia konsultacja diagnostyczna w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu albo prywatnie.

Z życzeniami dla Pani wszelkiego dobra,

irena.mielnik.madej@gmailcom
tel. 502 749 605