Paraliż prawej strony ciała

Witam.Mam 42 lata.Miałam 2 ataki kilka lat temu polegające ma paraliżu prawej połowy ciała,nie mogłam ruszyć ani ręką ani nogą,a na zaczęło się od zdrętwienia tyłu głowy od lewej strony.Ostatnio mam zachwiania równowagi,czuję jak serce podchodzi mi do gardła i mam zawroty głowy.Czasem dopada mnie to znienacka ,ale zaraz przechodzi.Ostatnio idąc ulicą widziałam i czułam że się przechylam prawą na stronę,a byłam przekonana ,że idę prosto.Musiałam się złapać poręczy i też po chwili przeszło.

Magdalena Mroczek

Najlepiej będzie zgłosić się do neurologa. Bez badania przedmiotowego, zebrania wywiadu i wykonania badań dodatkowych nie da się postawić diagnozy.