Paraliż senny u 20-latki

Witam,moje pytanie dotyczy paralizu sennego.Chcialabym dowiedziec sie jak sie leczy tego rodzju problem,chodzi o moja corka 20 lat ktora 2,3 razy do roku ma paraliz senny,czasem mnie lub bardziej intensywny.Objawia sie on najczesciej w sposob nasstepujacy,bezwlad calego ciala,halucunacje,szybkie oddychanie spowodowane strachem ,niemoc mowienia czucia i tak jakby swiadomosc widzenia cos w rodzaju duchow.Czy diagnoza i leczenie wymaga czasu?Ewentualnie do kogo sie udac z danym problemem.Dziekuje

Witam, radziłbym skontaktowanie się z psychoterpeutą lub
Centrum Leczenia Zaburzeń Snu jeżeli takowe macie w okolicy. Alternatywnie można zamówić u mnie nagranie lecznicze na te dolegiwości lub poradę online.
Przy okazji chciałbym Panią uspokoić za- zaburzenia senne
ma co drugi człowiek, więc na razie nie ma się jezcze czym niepokoić ale nie wolno lekceważyć.
Pozdrawiam serdecznie