Paraliżujący ból w dole brzucha po stosunku a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Od marca biore tabletki antykoncepcyjne Elleacnelle(nie mieszkam w Polsec, polski odpowiednik to bodajze Lesinelle). Wczoraj intensywnie wspolzylam z moim chlopakiem i po paru minutach po zakonczeniu zlapal mnie paralizujacy bol w dole brzucha. Nie moglam sie ruszyc, wylam z bolu, czulam, ze zaraz umre. Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak silny ból zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Może być to bowiem wynik schorzeń narządu rodnego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.