Paraliżujący ból w odcinku kręgosłupa

Witam Jestem po operacji kregoslupa ostatnia byla 2 lata temu ze stabilizacja L5 S1.Po operacji nie utworzyl sie zrost.Od tej pory gdy sie pochylam i probuje cos podniesc odczowam paralizujacy pol w tym odcinku kregoslupa.Czuje tak jaby kregoslup sie wyginal w druga strone.Do specialisty mam wizyte dopiero na wrzesien.Bardzo prosze napisac czy to jest niebezpieczne i czy powinnam uzywac gorsetu do momentu wizyty lekarskiej?

Witam.
Objaw jest niepokojący. Ciężko mi ocenić bo nie widziałem Pani osobiście, nie badalem. Proponowałbym zapisać się na wizytę do neurologa, tam będą mniejsze kolejki. Trzeba to ocenić. A dla świętego spokoju proponuję chodzić w gorsecie do czasu oceny lekarskiej. Pozdrawiam i życzę zdrowia