Parametry badania połówkowego w 20. tc

witam. jestem po badaniu połowkowym w 20 tygodniu ciazy. niestety nie otrzymałam żadnego konretntgo opisu do niego. proszę o pomoc w interpretacji parametrów BPD 49.90 HC 177,66 AC 161.36 FL 31.17 CEREB 20.31 NF 3.58 NB 6.91 leteral ventricle 8.27 i na temat tego ostatniego nic nie mogę znaleźć. nie dowiedziałam się nic o przepływach. zastanawiam się czy te parametry są dobre. wszystkie są podane w mm. Proszę o komentarz. dziękuję

Aleksander Ropielewski

Jak się domyślam już cieszy się Pani z potomstwa mimo to odpowiem. Wyniki w normie.