Parametry odbiegające od normy w morfologii

Witam. Odebrałam wyniki z morfologii i parametry odbiegające od normy są następujące: Limfocyty 55,6% (norma 25%-40%), Inne (bazo,mono,eo): 16,7% (norma 3%-13%), Neutrofile 27,7% (norma 50%-70%), P-LCR: 40% (norma 15%-35%). Pozostałe parametry w normie. Proszę o interpretację wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się z całością wyników. powyższy opis może sugerować infekcje wirusową. proszę koniecznie powtórzy badanie i udać się do lekarza rodzinnego.