Parasomnie a nadkrwistość

Dzien dobry Czytalem duzo w internecie i wszystko wskazuje na to ze mam parasomnie. Moje pytanie jest nastepujace: Czy nadkrwistosc moze miec na nia jakikolwiek wplyw? Ogolnie nie przejmuje sie sama choroba,ale ile bym nie spal czy to 4 czy 15h wiecznie jestem nie wyspany, moglbym cale dnie spac..

Lek. Tomasz Budlewski

Propońuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. A czy pali Pan papierosy?