Parcie na mocz a bolesność w podbrzuszu
witam,od ok poltora roku mam ciagly problem z oddawaniem moczu.polega on glownie na tym iz nie moge go oddac choc mam czeste parcie,oddawanie moczu bywa bolesne,czuje ciagle nieprzyjemny choc nie zbyt silny bol w podbrzuszu,takie jakby echo po oddanym moczu.mocz jest czysty,zwykle badanie nic nie wykazalo,usg wg lekarza rowniez.nie wiem w ktorym kierunku szukac przyczyny dolegliwosci,jest bardzo uciazliwa.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z urologiem i wykonanie badania custourografii mikcyjnej. Być może przyczyna dolegliwości są zaburzenia unerwienia pecherza.