Parcie na mocz i brązowa wydzielina z pochwy

Witam, Od kilku dni na bieliźnie pojawia mi się jasno brązowa, bezwonna wydzielina i cały czas czuje parcie na siku. Dodam, że miesiączkę ostatnią miałam w lipcu. Byłam we wrześniu u lekarza i niby wszystko jest ok coś tam do złuszczania jest w macicy, jajeczka są ale w jajniku i pani doktor podejrzewa PCOS. Martwię się czy ta wydzielina jest normalna czy może oznacza jakąś poważną chorobę? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.