Parcie na mocz i zaczerwienienie cewki moczowej

Witam, Moim problemem jest to że odczuwam parcie żeby oddać mocz a do tego co jakis czas kuje mnie samo ujscie cewki moczowej ktoro jest od srodka troszke czerwone.Robilem badania moczu i wyniki wyszly dobre lecz wyszlo ze jest duzo śluzu.Prosze o pomoc.Bralem antybiotyk monural i nie pomogl.

Witam, podaje Pan zbyt mało szczegółów, aby wyczerpująco odpowiedzieć na Pańskie pytanie. Nie wiadomo od jak dawna odczuwa Pan dolegliwości, czy występują one okresowo czy cały czas, czy wydobywa się z cewki jakaś wydzielina czy nie. Pisze Pan, że odczuwa Pan parcie żeby oddać mocz - jest to przecież zjawisko normalne. Uczucie parcia informuje nas, że pęcherz jest pełny i że trzeba oddać mocz. Reasumując - mam wrażenie, że trzeba wykonać posiew wymazu z cewki moczowej i w ten sposób zorientować się czy jest to jedynie podrażnienie zapalne czy też jakaś infekcja dróg moczowych. Tak czy owak wymaga Pan konsultacji urologa. Pozdrawiam RH