Parcie na pęcherz i lekkie pieczenie pod koniec oddawania moczu oraz stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Od wczorajszego wieczoru towarzyszy mi parcie na pęcherz i lekkie pieczenie w końcowej fazie oddawania niewielkich ilości moczu. W nocy objawy nieco ustąpiły, ale dzisiaj znów doszło do ich nasilenia się. Od tygodnia biorę tabletki antykoncepcyjne, toteż nie jestem w stanie stwierdzić, czy plamienie jest efektem ich stosowania, czy wynika z potencjalnego zapalenia pęcherza. Piję dużo płynów i zażywam witaminę C, nie mam gorączki. Czy wizyta u lekarza jest konieczna?

Witam. Może Pani spróbowaĆ zastosowac jeden z dostępnych w aptece bez recepty preparatów furaginy. Jeśli objawy nie ustąpią po jego zastosowaniu konieczna będzie wizyta u lekarza.