Parcie na pęcherz i odgłosy z żołądka

Jestem od dawna chora z dnia na dzień jestem coraz słabsza cały czas czuję napór na pęcherz (pomimo że nic w nim nie ma urodynamika wykazała nadpobudliwy reaktor) i dodatkowo mój żołądek wydaje dziwne odgłosy i ostatnio jak go dotykałam przesuwała się tam jakaś jakby zbudowana z powietrza kulka proszę o pomoc jestem bardzo zdesperowana

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjanta w ramach porady internetowej trudno mi doradzić. Niezbedne badanie fizykalne brzucha, prosze udać się do lekarza.