Parcie na pęcherz i słaby strumień moczu. Czy to może być rak?

Witam, przeszedłem rzeżączkę - wyleczyłem, w badaniach moczu nie wyszło nic i od tego czasu, co ok. 2/3 godz., oddaję mocz, gdy coś wypiję, to nawet do godziny, a jak piwo, to co 15-20 minut. W nocy raz muszę wstać i oddać mocz, a co ważne, mam parcie na pęcherz, a moczu jest mało i wolno się leje... Byłem u urologa, dał mi maść i tabletki, nic nie pomogło, teraz byłem i mówi urolog, że to nie możliwe, że nic nie pomogło, dał mi tabletki M*** i dalej nic. Zrobił mi posiew moczu i w nim też nic nie ma. Na prawym jądrze mam od 3 lat torbiel 0,5 mm średnicy, czy on może mieć coś wspólnego z częstym oddawaniem moczu? Lekarz mówi, że niegroźny jest. Czy to może być rak? Mam dopiero 19 lat. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Opisane objawy mogą sugerować porzeżączkowe zapalenie cewki moczowej. Brak dodatnich wyników w posiewie może być spowodowane zakażeniem patogenem, który nie wykazuje wzrostu w zwykłych podłożach.
Wyryta torbiel nie musi mieć charakteru nowotworowego. Jeśli lekarz stwierdził poprzez badanie fizykalne czy też USG, że nie ma powodów do obaw, to znaczy, że to zwykła torbiel.
Proponuję skonsultować się z dermatologiem-wenerologiem, należy wymienić wszystkie dotychczas stosowane leki.
Redakcja abcZdrowie.pl