Parcie na pęcherz i wydzielina z pochwy a ryzyko ciąży po pettingu

Witam, 2 miesiące temu uprawiałam petting z moim chłopakiem, miał troche spermy na rękach, ale obmył ręce wodą i wytarł i dopiero po tym znowu zaczął mnie pieścić. Cierpie na wtórny brak miesiaczki, wiec bardzo sie stresuje, że moge być w ciąży, a cieżko to określić. Co prawda zrobiłam już 3 testy ciążowe (negatywne), ale pojawiają się u mnie białe, ciągnące upławy i ciągle parcie na mocz. Co to może oznaczać? Prosze o pomoc :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją.