Parcie na pęcherz i wynik cystoskopii
Mam ciągłe parcie na pęcherz moczowy popuszczam ból po lewej stronie podbrzusza uczucie jakby ktoś siedział na pęcherzu. Cystoskopia zrobiona dwukrotnie : w trójkącie pęcherza moczowego przekrwienie oraz objaw kożucha.-stwierdzono zmiany o typie hormonalnym .dalsze leczenie w poradni ginekologicznej .badania zrobione usg dopochwowe .laparoskopia ginekologiczna .kolonoskopia .gastroskopia wszystko ok .a pęcherz boli

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez możliwości interpretacji wyników opisanych badań i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.