Parcie na pęcherz, lepki śluz a wynik bhcg

Witam. beta 3,5 tyg po stos.(petting, palce, microgynon 21) wynik <0.1. za 2 dni powtorzone 0.1. za 4 dni powtórzyłąm tez 0.1. dlaczego wzrosło? robione prze zta sama osobe i w tym samym lab. 13 dni od calkowitego odstawienia pojawil się śluz, lepki, przezroczysty. oraz parcie na pecherz. w srodku obrzek macicy,tzb pogrubione? co to za sytuacja? co za sluz?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wynik beta-hCG jest ujemny, w granicach błędu laboratoryjnego i na pewno nie świadczy o ciąży. Opisywane dolegliwości mogą świadczyć o infekcji, jednak, jeżeli całkowicie odstawiła Pani antykoncepcję to (w zależności od długości jej stosowania) pierwsze cykle mogą być nieregularne i mogą im towarzyszyć niewielkie zaburzenia hormonalne.