Parcie na pęcherz po stosunku

Witam. Piszę bo ma problem któty trwa juz pół roku i pomimo wielu wizyt u ginekologa, urologa, braniu leków nie pomogło mi.Chodzi o to że po stosunku się to zaczeło ciągłe parcie na pęcharz, zrobiłam siku za chwile znów mi się chciało kilka kropli i po wszystkiemu i ciągłe uczucie miejsc intymnych zwłaszcza łechtaczki. teraz łapie mnie to nagle bez stosunku, czuje parcie robie siku normalnym strumieniem i tak kilka razy i znow czuje łechtaczke caly czas wrazliwa, jakby podniecona, co to jest?

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawyinfekcji dróg rodnychlub zapalenia pęcherza. W pierwszej kolejności proszę spróbować pomóc sobie furaginą (warto stosować ją profilaktycznie po i przed stosunkiem) a w przypadku braku poprawy można zastosować bactrim.