Parcie na pęcherz po stosunku oralnym

Witam! Jestem homoseksualistą, nie odbywałem stosunku od dłuższego czasu. Poznałem pewnego razu chłopaka. Doszło między nami do stosunku oralnego. Po wytrysku (po około minucie) zachciało mi się siku, poczułem też pieczenie cewki moczowej, po oddaniu moczu nadal miałem uczucie pełnego pęcherza i parcia na oddanie moczu i tak chodziłem co około 15 min. Przeszło mi to po 4-6 godzinach. Co mogło być tego przyczyną? Różne powody przychodziły mi do głowy? Spokojnie, przebadałem penisa, ale było z nim ok. Czy powodem może być np. inna grupa etniczna (Meksykanin)?

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Opisane objawy nie są raczej niczym niepokojącym.

Często po wytrysku u mężczyzn może pojawiać się pieczenie lub ból przy oddawaniu moczu.
Jest to związane ze skurczem mięśni gładkich, które towarzyszą przeżywaniu orgazmu, może też to być spowodowane mikrourazem.

Objawy takie jak pieczenie lub ból przy oddawaniu moczu, utrzymujące się przez dłuższy okres mogą świadczyć o infekcji.
Grupa etniczna nie ma w tym przypadku znaczenia.

Jeżeli nie obserwuje Pan już żadnych dolegliwości nie ma się czym martwić.

Pozdrawiam!