Parcie na stolec po przebudzeniu w 20 tygodniu ciąży

jestem w 20 tyg ciąży i od kilku tygodni mam problem, niedługo po przebudzeniu czuję parcie na stolec musze szybko do toalety i oddaję jeden luźny stolec (nie woda )taka sytuacja ma miejsce codziennie ostatnio zdażyło mi się, że przez dwa dni wogóle nie byłam w toalecie, następnie oddałam prawidłowy stolec. Badania krwi w normie. Dodam jeszcze, że od początku ciąży biorę luteinę dopochwowo, ponadto jestem człowiekiem bardzo nerwowym. Dieta nie ma na to wpływu. Mam apetyt i nie chudnę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z ciążą i ruchami płodu.