Parcie zlokalizowane w cewce moczowej a pęcherz nadreaktywny

Jestem 25-letnią kobietą i od 4 tygodni odczuwam parcie zlokalizowane jest w cewce moczowej. Brałam antybiotyki, które nie pomogły, robiłam badanie i posiew moczu - wyniki b. dobre. Parcie odczuwam non stop (z różną intensywnością) chociaż w nocy jest lepiej bo nie muszę wstawać do toalety bądź robię to raz nad ranem. Moje pytanie brzmi: czy jeśli byłby to pęcherz nadreaktywny to czy mogłam sobie tą chorobę wywołać pasem masującym do brzucha, który działa na zasadzie masażera elektrycznego?

Piotr Pilarski

Nie sadze aby to było przyczyną jednak faktycznie może to być pęcherz nadreaktywny. Sugeruje wizytę u urologa.

Pozdrawiam.