Parestezje w okolicy splotu słonecznego

Dobry wieczór. Mam 25 lat i odczuwam okresowo parestezje w okolicy szczególnie splotu slonecznego, brzucha, klatki, czasem promieniuje do pleców, glowy. Najczęściej jednak dotyczy nadbrzusza. Trwa to około roku i obecnie bardzo sie nasililo. Odczucie to opisalabym jako mrowienie, igly,pieczenie, prad. Ostre ,klujace , przeszywajace. Trwa kilka sekund. Występuje wiele razy w ciągu dnia. Nasila się pod wplywem stresu jednak występuje tez podczas codziennnych czynnosci. Co z tym mogę zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.

Witam serdecznie, może Pani przyjechać do mnie do Warszawy, zamówić konsultację online lub skorzystać z porady lokalnego psychoterapeuty specjalizujęcego się w leczeniu problemów zwięzanych z kumulację negatywnego stresu i nerwic. Pozdrawiam miło Krzysztof Dudziński