Partner egocentryk i zainteresowanie nowymi znajomościami

Mój partner jest egocentrykiem i często czuję się odstawiona powodu nowej znajomości. Czy ma znaczenie to, że był zostawiony przez jakiś czas w sierocińcu? Kazda osoba, która okaże mu zainteresowanie i uczucia jest nr 1. Co mam robić?

Dzień dobry, trudno postawić jakąkolwiek diagnozę na podstawie krótkiego opisu, ale rzeczywiście fakt bycia pozostawionym w sierocińcu może mieć ogromny wpływ na osobowość oraz zachowanie partnera. Jeżeli jest to bardzo duży problem powinna Pani namówić Partnera na terapię a jeżeli nic się nie zmieni zastanowić się nad przyszłością Państwa związku. Pozdrawiam.