Partner nieakceptowany przez matkę

Witam mam problem z moja mamą nie akceptuje mojego chłopaka ja go kocham chce z nim byb,rozmawiałam z mamą wiele razy na ten temat i nic ,powiedziała ze nigdy go nie zaakceptuje i nam nie pomorze,obecnie jestem studentka 2 roku nie pracuje chłopak pracuje,chcemy sie spotykac jak narazie nie planujemy slubu,wiem ze mama moze myslec ze to nie jest chłopak dla mnie bo jest troche biedny ale jest zaradny i mu zalezy na mnie,prosze o pomoc

Witam,

Nie do końca określiłaś, na czym właściwie polega problem, tj. jakiej pomocy oczekujesz. Jakie rozwiązanie tej sytuacji byłoby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza