Partner podporządkowany swojej mamie

Maminsynek uciekać? Od roku jestem w związku. Mój chłopak nie pracował długi czas więc był cał. uzależ. od mamy.Przy niej nie ma własnego zdania, zawsze musi być jak ona chce gdyż jest to typ osoby władczej widzącej swoją korzyść. Jesteśmy w galerii dostaje sms-a od mamy (która w tym czasie jedzie po podróży do domu) popędza mnie i jedzie jak wariat aby wnieść jej walizkę choć obok siebie ma męża.Nie lubi mnie gdyż chciała żeby wyjechał, zarabiał kokosy jednak sytuacja życiowa zepsuła jej plany.

Dzień dobry!

Przede wszystkim zachęcam do rozmów z partnerem. Jest możliwe, aby dorosły mężczyzna/ dorosła kobieta uświadomiła sobie, że związek z rodzicem jest zaburzony i sama zaczęła pracę nad psychicznym uniezależnieniem się.

Pozdrawiam!

Nie wiem czy uciekać czy stawić czoła zagrożeniu. Proszę pamiętać, że nie wchodzi Pani w związek z teściową, tylko ze swoim partnerem. A zatem to jego oraz Pani zachowanie stanowi klucz do poprawy sytuacji. Sugeruję szczerą rozmowę z partnerem na temat Pani potrzeb i spostrzeżeń.

http://www.gabinetzmian.pl