Partner zachorował i zaczął mnie odtrącać - jak do niego dotrzeć?

Co mam zrobic?Moj facet z ktorym mi sie dobrze układało,poza małym incydentem w sylwestra.Okazało sie,ze powaznie zachorował i zaczał mnie odtracac,w sumie to zostawił. Nie chce w ogole rozmawiac. Jak do niego dotrzec?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Napisała Pani, że Pani Partner poważnie zachorował.
Reakcją na trudną wiadomość o chorobie (czego doświadcza Pani Partner) jest wycofanie się, potrzebny jest czas by przyjąć diagnozę do wiadomości.

Warto byłoby dać Partnerowi taki komunikat, że jest Pani obecna i otwarta na rozmowę/pomoc, jak tylko będzie tego potrzebował, równocześnie szanując potrzebę pobycia samemu.

Z życzeniami dla Państwa pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605