Partnerka bije partnera

Witam mam 23 lata tyle co moja dziewczyna, jest problem jestem z dziewczyną 3 lata , mamy udany związek tylko od czasu do czasu dziewczyna nadużywa przemocy wobec mnie , jest to dla mnie bardzo wstydliwe nigdy nie bije kobiet . Czasem potrafi być zła o małą sprawę , wtedy mnie bije pięścią w twarz . Kiedyś było tak źle że po prostu uderzyła mnie kijem i kopała straciłem przytomność ? u lekarza tłumaczyłem się że mnie napadli . Bardzo ją kocham , nie opuszczę jej , co mam zrobić ?

Dzień dobry!

Doświadczanie przemocy uzależnia i utrudnia właściwą ocenę swojej sytuacji. To ważne i dobre, że prosi Pan o wsparcie.
Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Przeciwdziałania Przemocy, Stowarzyszenia Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!

Zachęcam do podjęcia konsultacji i psychoterapii. Psycholog wesprze, pomoże w odnalezieniu umiejętności stawiania granic i skutecznego bronienia siebie przed nadużyciem i agresją fizyczną. Dobrym pomysłem byłoby także podjęcie psychoterapii par i małżeństw.