Partnerowi podobają się inne kobiety

Mój chłopak powiedział ze podobają się mu inne laski ! Proszę o pomoc bo nie wiem co tym sadzic!!! Jestesmy razem 3 lata ale zauważyłam ze jak oglądamy tv i jakas umalowana mocno laska to gada ulala albo ale laska i to w mojej obecności ja nie maluje się mocno tylko rzesy tyle jestem naturalna i on ze mnie kocha i ja jestem najwazniejsza dla niego to dlaczego podobają się mu tapeciary powiedział ze nie będzie już komentowal i ze mam mu takich nie pokazywać i go prowokować i co mam o tym sadzic?

Dzień dobry!

Każdy zdrowy człowiek zauważa atrakcyjność innych ludzi. Miłość i bycie w związku nie sprawia, że ślepniemy albo że nagle i całkowicie zmienia nam się gust. Nie ma w tym nic dziwnego czy niepokojącego.

Za to inną sprawą może być ewentualna taktowność chłopaka czy jego poziom samokontroli nad swoimi spontanicznymi reakcjami.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza